Organizatorzy

Terenowe Koło PTTK nr 76 w Tuchowie
Regionalne Centrum Turystyki i Dziedzictwa Kulturowego w Zakliczynie
Bacówka na Jamnej
Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne w ZakliczynieBrak dat

:: Niezbędnik

 

Dla kogo Turystyczny Zjazd Pogórzański?

Impreza kierowana jest do wszystkich uprawiających turystykę aktywną, górską, pieszą, rowerową, konną, spacery krótsze i dłuższe, Nordic Walking lub inne tego typu wynalazki To impreza dla ludzi zamiłowanych w wędrówce, to spotkanie osób lubiących obcować w pięknych zakątkach przyrody.
Bez względu na wiek i doświadczenie turystyczne, każdy “prawdziwy” turysta będzie tutaj mile widziany. Nie wzbraniamy się również od osób które wyjadą na Jamną samochodem i będą spacerować po okolicy urządzając krótsze wycieczki, zachęcamy również do takich form aktywności. Zjazd Turystyczny to w końcu miejsce gdzie możesz dobrze zjeść i intensywnie pograć na gitarze, pośpiewać, siedzieć przy ognisku do późnych godzin nocnych. To może jedna z niewielu okazji w życiu, abyś odwiedził tak wyjątkowe miejsce jakim jest Jamna.

Na zjazd przybywamy z własnymi namiotami. Namioty duże - bazowe posłużą dla tych którzy do 10 czerwca zgłoszą chęć takiego noclegu. Bacówka w czasie trwania imprezy udostępnia miejsca noclegowe wyłącznie zaproszonym gościom.
Grupy zorganizowane zgłaszają chęć swojego uczestnictwa w imprezie do 10 czerwca.
Istnieje możliwość wynajęcia kwater prywatnych w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych.